Töötajad

Amet Nimi Telefon
E-mail
Direktor
Endel Püüa 45 56307 endel@muuseum.tt.ee
Teadusdirektor Olavi Pesti 45 56307 olavi@muuseum.tt.ee
Peavarahoidja
(relvad, mööbel, esemed, dokumendid)
Priit Kivi 45 57541 priit@muuseum.tt.ee
Ekspositsiooniosakonna juhataja
(arheoloogia, numismaatika, bonistika, märgid, medalid, vimplid, embleemid)
Külli Rikas 45 57541 kylli@muuseum.tt.ee
Kultuurharidustöö osakonna juhataja Raul Salumäe 45 57541 raul@muuseum.tt.ee
Filiaalijuhataja (Arhiivraamatukogu)
(raamatud, perioodika, käsikirjad)
Katrin Äär 45 39671 katrin@muuseum.tt.ee
Vanemteadur
(looduskogud)
Sirje Azarov 45 57541 sirje@muuseum.tt.ee
Vanemteadur
(fotod, filmi- ja fonokogu, kunst, tekstiil)
Maret Soorsk 45 54603 maret@muuseum.tt.ee
Vanemteadur
(Viibib lapsehoolduspuhkusel)
Piret Hiie-Kivi 45 33706 piret@muuseum.tt.ee
Teadur (Mihkli Talumuuseum) Tiina Ojala 45 46613 mihkli@muuseum.tt.ee
Arvutispetsialist Jürje Koert 45 39671 jyrje@muuseum.tt.ee
Bibliograaf Eha Pőld 45 39671 eha@muuseum.tt.ee
Majandusjuhataja Tanja Bőstrov 45 54463; +372 56 476760 tanja@muuseum.tt.ee
Pearaamatupidaja Helgi Sőrm 45 33706 helgi@muuseum.tt.ee