Töötajad

Amet Nimi Telefon (+372)
E-mail
Juhatuse liige
Rita Valge 455 6307; 514 5558 rita.valge@saaremaamuuseum.ee
Juhiabi Külli Liiv 455 4463 kylli.liiv@saaremaamuuseum.ee
Finantsjuht Haivi Kopliste 453 3706 haivi.kopliste@saaremaamuuseum.ee
Haldusjuht Tõnu Sepp 516 5356 tonu.sepp@saaremaamuuseum.ee
       
Peavarahoidja
(relvad, mööbel, esemed, looduskogu)
Priit Kivi 455 7541 priit.kivi@saaremaamuuseum.ee
Teadur Olavi Pesti 455 6307 olavi.pesti@saaremaamuuseum.ee
Teadur-koguhoidja
(arheoloogia, numismaatika, bonistika, märgid, medalid, vimplid, embleemid)
Garel Püüa 455 7541 garel.pyya@gmail.com
Bibliograaf-koguhoidja
(raamatud, perioodika, käsikirjad)
Katrin Äär 453 9671 katrin.aar@saaremaamuuseum.ee
Kuraator-koguhoidja
(fotod, filmi- ja fonokogu, kunst)
Maret Soorsk 455 4603 maret.soorsk@saaremaamuuseum.ee
Kuraator-koguhoidja
(dokumendid, tekstiil)
Piret Hiie-Kivi 455 7541 piret.hiie-kivi@saaremaamuuseum.ee
Digiteerija Riina Kilumets 453 9671 riina.kilumets@saaremaamuuseum.ee
       
Müügi- ja arendusjuht   453 3706, 529 1219  
Programmijuht Taniel Vares 453 3706 taniel.vares@saaremaamuuseum.ee
Muuseumipedagoog Jürje Koert 5397 6808 jyrje.koert@saaremaamuuseum.ee
Muuseumipoe juhataja
Liisi Ots 5303 7736 liisi.ots@saaremaamuuseum.ee
Mihkli Talumuuseumi juhataja
Maris Sepp 522 7479 maris.sepp@saaremaamuuseum.ee