Sõbralik pühapäev muuseumis

Muuseum ootab väikseid sõpru 13. veebruaril kell 12.00 – 15.00 omale külla. 
Sõbrapäevaürituse hind lapsele 5 eurot (saatev täiskasvanu tasuta)
 
Vanarahvas on öelnud “Hea sõber on enam tarvis kui vesi ja tuli”. Head sõbrad on tähtsad iga päev aga kas pole tore, et sõprade jaoks on siiski ka kalendrisse täitsa oma päev kirjutatud.
 
Mis sõpru sellel päeval ees ootab:
12.00 Liivapiltide valmistamise töötuba, kus saad endale või miks mitte sõbrale kinkimiseks vahva värvilise liivapildi meisterdada.
Seni, kuni valmis pildid kuivavad, seikleme lossis ja vaatame mida toredat on peidus lossi erinevates ruumides ja mine tea äkki saame veel mõne väikese üllatuse valmis meisterdada…
 
Ühtlasi on see võimalus üle vaadata ka loodusosakonna loomad, kes märtsis lossist mõneks ajaks puhkama saadetakse. Seda, millal nad oma ajutisest kodust jälle tee lossi tagasi leiavad ei oska praegu keegi arvata. Seega on just õige aeg neile sõbralikult “Nägemist” ütlema tulla!
 
Kui sa üksi veel ei julge tulla, siis võta emme, issi või vanavanem kaasa. Tema saab sellel päeval koos sinuga täitsa tasuta muuseumisse. Kui oled juba piisavalt vapper, siis võid ka täitsa üksi meie juurde jääda ja emme-issi vahepeal koju ära saata.
 
PS! Tule kindlasti töötoa alguseks kohale, muidu ei jõua sa oma pilti valmis teha ja see oleks väga kurb.