Made in Saaremaa

Olete oodatud kõik Erika ja Tambet Pedaku tekstiilinäituse “Made in Saaremaa” avamisele 22. oktoobril kell 16.00 Kuressaare linnuse keldrikorruse saalis.
Näitus jääb avatuks kuni 31.12.2020
 
Teadlikule tarbijale on kvaliteedi kõrval oluline veel keskkonnakaitse, ressursikasutus, töötajate töötingimused jne. Kas üks tootesilt suudab seda kõike edasi anda?
Näituse töödes on saanud kokku käsitsi märgvilditud kihnu maalamba vill ja kaunilt disainitud tööstuslik bränditoode – ühelt poolt värvimata maatoonides nüansirikas karusevõitu villane taust, teisalt värviline silepindne perfektse nüüdisaegse tehnoloogilise töötlusega tarbeese.
Näitusel esitatud tööd on valminud Saaremaal kasvanud ürgtõugu lammaste villast ning teise ringi tekstiilesemetest, millel on suurelt välja toodud brändi nimi.
 
  • Märgviltimise töötoad.
Näituse Made in Saaremaa publiku programmi raames toimuvad Erika Pedaku ja Tambet Pedaku juhendamisel märgviltimise töötoad Tolli 7 II korrusel Kuressaares VillaVolli ateljees laupäeval 14. nov kell 10-15 ja laupäeval 21. nov kell 10-15
Töötuba on mõeldud alates 7. eluaastast neile, kes tahavad saada märgviltimise esmakogemuse. Töötoas vildib iga osaleja enda valikul mõne väikse eseme, mis võtab aega ca 1-1,5 tundi.
Korraga saab viltida 7 inimest. Koha vabanedes võib asuda viltima järgmine soovija. Kõik vajalikud materjalid on olemas tasuta, osalustasu 3.- kohapeal. Samal ajal võib tulla ateljeesse ka lihtsalt uudistama.
Registreerimine ja info e-mailil erika.pedak@gmail.com ja/või telefonil 56656775.