Saaremaa Muuseum Uudised Õhtuõpe Mihklis: Noa- ja peitlitööd

Õhtuõpe Mihklis: Noa- ja peitlitööd

Keskkonnaamet koostöös Saaremaa Muuseumiga kutsub noa- ja peitlitööde õppeõhtule!

KAVA

• Kell 16.30 Ajutise näituse avamine, õige lõiketehnika, kaasavõetud nüride tööriistade teritamine. Peremärgi lõikamine kaasavõetud puidule/esemele.
  • Kell 17.30 Nugade ja peitlite peidetud pool. Ajaloost tänapäeva. Nuge ja peitleid Näkiallika tööriistamuuseumist tutvustab Peeter Kivimäe
  • Kell 18.15 Kehakinnituspaus. Soovijatele vigurlõikes kokakunst (2 € sularahas).
  • Kell 18.30 Peitli- ja noatööd. Vestmine, koorimine voolimine, lõikamine, viilutamine, hakkimine, sälkamine, torkamine, uuristamine, tahumine. Jaan Keerdo

Osalemine on TASUTA!

KUIDAS SAADA KOHALE?

• Tule oma autoga ja võta sõbrad kaasa!
  • Broneeri koht bussis! Buss väljub Kuressaare bussijaama tagusest parklast (Bivarix rattapoe kõrvalt) kell 16.30. Tagasi Kuressaarde orienteeruvalt kell 20. Bussipilet 3.-€. NB! Tasumine sularahas! Buss väljub Kuressaarest juhul kui on piisvalt huvilisi.

Bussile ja õhtuõppele eelregistreerimine: mihkli@saaremaamuuseum.ee või tel: +372 522 7479

Koolitust rahastab SA KIK projektist „Rahvusparkide kultuuripärandi õppepäevad aastatel 2018-2019“